Macna Dry cooling vest evo

Produkt byl ohodnocen: 35x | Průměr hodnocení: 3.9 Ukládám

Macna Dry cooling vest evo

Vesta s ochlazujícím efektem

Číslo artiklu: 18999900053451

Cena
2 990,- Kč
Velikost
Dostupnost

Doprava zdarma

POPIS PRODUKTU

Vesta ochlazuje vaše tělo během horkých letních dní díky odpařování vody, která je napuštěna do integrované nádobky. Díky tomu se vaše kůže ochlazuje ještě před tím, než dojde k vylučování potu. Jakmile se rezervoár na vodu vyprázdní (voda je vypařená), jednoduše ho opět naplňte 600ml vody pokojové teploty. To vydrží na chladící efekt až po dobu třech dní. Maximální hmotnost vesty je do 1 kg při úplném naplnění rezervoáru. Vesta je ideální pro cestování, poskytuje hygienické a odolné řešení i po několika vypráních. - vrchní materiál: 50% nylon jersey s antibakteriální úpravou, 50% PU ultra fresh - podšívka: polyester fleece umožňující odvod vody - během tří dnů lze ochlazovat a tím efektivně snížit teplotu o maximálně 15°C jen díky 600 ml vody - antibakteriální úprava, lze prát podle určených pracích instrukcí Vesta musí být po každém použití zavěšena, aby se odpařila vlhkost a vesta se tak usušila. Teprve suchou vestu je možné skladovat např. ve skříni.

KOMENTÁŘE

Vložení komentáře

Bikers Crown: Svrchni vrstva oblečení
1.4.2019 12:34:59
Dobrý den pane Tomáši,

přesně jak popisujete, jak Vás vesta ochlazuje, tak se zároveň voda vypařuje, což by za použítí kožené bundy nefungovalo.
Vesta nejlepé chladí pokud si vezmete termo oblečení, vestu a poté textilní bundu.
Hezký den přejeme
Tomas: Svrchni vrstva oblečení
30.3.2019 21:50:40
Dobrý den. Rád bych se zeptal, jak vesta funguje, když si ji například oblecu pod koženou bundu. Jestli chápu dobře, systém vyžaduje alespoň nějaký odpar vody. Což pod koženou bundou bez perforace asi moc nefunguje... Nebo v tomto případě ano? Díky za info a hezký den.

RECENZE

Vložení recenze

Recenze mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.

Přehled naposledy navštívených

VIP program získej výhody VIP zákazníka
Poštovné zdarma při nákupu nad 1.000,-
12 kamenných prodejen otevřených 7 dní v týdnu po celý rok
zákaznická linka 800 313 333