info

Helma na moto Nexx SX.100R FullBlack black

Integrální helma
Produktové číslo - 118999950000242
8 Hodnocení Ukládám Napsat recenzi
Dostupnost: Není skladem
Doprava zdarma
4 990,- Kč
Dostupnost na prodejně

Centrální sklad

Prodejna Chlumec

Prodejna Praha Ořech

Prodejna Braník

Prodejna Most

Prodejna Písek

Prodejna Liberec

Prodejna Jihlava

Prodejna Brno

Prodejna Plzeň

Prodejna Ostrava

Prodejna Olomouc

Prodejna České Budějovice

Outlet Bikers Crown

 • Vnější skořepina je vyrobena z lehkého termoplastu.
 • Díky mnoha aerodynamickým studiím a testům ve větrném tunelu Nexx vytvořil speciální tvar, díky kterému je skořepina relativně lehká a se svým sportovním designem optimalizuje jak stabilitu, tak i zvukovou izolaci při vysoké rychlosti.
 • Dvojitý zadní vzduchový spoiler je vyvinutý pro optimalizovaný aerodynamický výkon a redukci turbulencí ve vysokých rychlostech.
 • Široká vrchní ventilace a extrémně efektivní systém bradové ventilace umožňuje proudění chladného vzduchu dovnitř helmy.
 • Dvojitá EPS vložka má inovativní vzduchovou komoru mezi jednotlivými vrstvami pro opravdu vysokou prodyšnost s optimální výměnou teplého vzduchu a vlhkosti za čerstvý ochlazený vzduch.
 • Nový interiér nabízí pohodlné padnutí a více účinnější ventilaci kolem celé kontury hlavy pro maximální komfort i ve vysoké rychlosti.
 • Všechny vnitřní díly polstrování včetně silného límce jsou odnímatelné a příjemné k pokožce (s antialergickými a antibakteriálními vlastnostmi) a jsou vyrobeny z jemné X-Mart Dry látky, která udržuje interiér helmy suchý a komfortní.
 • X-Swift mechanismu rychlého odejmutí plexi umožňuje snadnou výměnu (za méně než 8 vteřin) bez použití nářadí.
 • Vnitřní sluneční clona filtrující 99% UV záření je ovládaná externím ergonomickým tlačítkem, které je snadno ovladatelné i v rukavicích.
 • Pro tuto helmu je široká škála dostupných plexi pro různé povětrnostní podmínky na silnici. Ať už se jedná o žluté HD plexi pro zvýšení nízké úrovně světla nebo stříbrné iridium plexi pro zabránění průniku UV a odlesků od slunce.
 • Helma SX.100R je standardně vybavena přípravou pro X-COM systém vyvinutý ve spolupráci s renovovaným Bluetooth specialistou SENA. X-COM je Bluetooth 3.0 stereo headset zařízení s Bluetooth intercomem s dlouhým dosahem navrženým specielně pro motocyklové jezdce, kteří preferují malé zařízení pro maximalizaci jejich výkonu při jízdě při zachování široké škály funkcí Bluetooth intercomu. S X-COM zařízením můžete provádět hands-free hovory přes váš mobilní telefon, poslouchat stereo hudbu nebo zadávat hlasové instrukce do GPS navigace bezdrátově přes Bluetooth, a zároveň také můžete vést intercom konverzace s ostatními jezdci.
Získej výhody VIP Program Získej výhody
při nákupu nad 1.000,- Poštovné zdarma při nákupu nad 1.000,-
po celé České republice 12 kamenných prodejen po celé České republice
800 313 333 Zákaznická linka 800 313 333
Naposledy prohlížené
compare_arrows Porovnat (0) Zrušit