info

V.I.P. program

SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ -V. I. P. PROGRAM
(udělený při registraci do e-shopu)
dle čl. 6 odst. 1 písm. a) Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracování osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů)

Správce:
Název: BIKERS CROWN, s.r.o.
Sídlo: Pražská 481, Chlumec nad Cidlinou IV, 503 51 Chlumec nad Cidlinou
IČO: 25988140

 

Udělení souhlasu ke zpracování osobních údajů ke všem dále uvedeným účelům, je podmínkou poskytování slev, oznamování nákupních akcí a dalších výhod zákazníkům dle V. I. P. programu Správce, tj. poskytnutí údajů je smluvním požadavkem Správce. Udělení souhlasu můžete odmítnout a služby Správce Vám budou poskytnuty za běžných podmínek (bez poskytnutí slev a ostatních výhod plynoucích z V. I. P. programu).

 

Účely zpracování osobních údajů,pro které je právním základem tento souhlas:
   •    marketingové účely všeho druhu, zejména v podobě
               -    zasílání informačních obchodních sdělení prostřednictvím telefonu, emailu, sociálních sítí, běžné pošty
               -    cílené reklamy na jiných webových stránkách, než je náš web a sociálních sítí
   •    automatizovaného i neautomatizovaného vyhodnocení Vašeho nákupního chování a preferencí

 

Osobní údaje, s jejichž zpracováním uděluje subjekt údajů souhlas:
Osobními údaji, na které se vztahuje tento souhlas, jsou osobní údaje Vámi uvedené během objednávky na e-shopu Správce, a tojméno a příjmení, adresa místa trvalého pobytu, datum narození, emailová adresa, telefon a dále pak údaje o učiněných nákupech (objednávkách), o nastavení Vašeho účtu a Vašem chování na námi provozovaných webech, včetně IP adresy a z ní odvozené Vaší polohy.

Bez sdělení shora požadovaných osobních údajů nemůže být subjekt údajů zařazen do V. I. P. programu Správce.Tyto osobní údaje Správce neposkytuje třetím osobámv pozici příjemce.

 

Doba, po kterou jsou osobní údaje zpracovávány:
Osobní údaje jsou zpracovávány po dobu 5 let ode dne posledního použití V. I. P. karty při nákupu v provozovně Správce nebo prostřednictvím registrace přes e-shop Správce s tím, že tato doba začíná běžet prvního dne následujícího kalendářního roku po posledním použití V. I. P. karty při nákupu v provozovně Správce nebo prostřednictvím registrace na e shopu Správce.

 

Máte právo:
   •   Kdykoliv poskytnutý souhlas odvolat. Tím není dotčena zákonnost zpracování osobních údajů před jeho odvoláním. S odvoláním souhlasu je spojena povinnost vrátit V. I. Pkartu a zánik nároků plynoucích subjektu údajů z V. I. P.programu.
   •   Na přístup k osobním údajům, jejich opravu nebo výmaz anebo omezení zpracování. S žádostí o výmaz je spojena povinnost vrátit V. I. P.kartu a zánik nároků plynoucích subjektu údajů z V. I. P.programu.
   •   Na přenesení osobních údajů, vznést kdykoli námitku týkající se konkrétní situace zpracování osobních údajů
   •   Podat stížnost u Úřadu pro ochranu osobních údajů.


Chcete-li se dozvědět více o svých právech, navštivte náš web - http://www.bikerscrown.cz/index.php/ochrana-osobnich-udaju-zakazniku.

Zaškrtnutím souhlasu se zpracováním osobních údajů vyjadřuji souhlas a seznámením s výše uvedenými skutečnostmi a pravidly V. I. P. programu dostupnými na http://www.bikerscrown.cz/index.php/VIP_zakaznici.

 

Našim zákazníkům nabízíme řadu nadstandardních služeb včetně speciálního V.I.P. programu

Kromě profesionálně proškolených prodejců, kteří ochotně poradí a pomohou s výběrem vybavení, nabízíme tyto ne zcela standardní služby:

 • Kupujete novou helmu, bundu nebo kombinézu a máte obavy, že vám při jízdě nebude vyhovovat? Můžete ji otestovat při jízdě na svoji motorce.
 • Potřebujete si půjčit přívěsný vozík a odvézt si svoji motorku do servisu nebo bazaru? Na každé prodejně Bikers Crown je vám k dipozici přívěsný vozík.
 • V případě technických potíží neváhejte oslovit náš personál - zapůjčíme vám nářadí na základní opravy motocyklu.
 • V téměř každém obchodě máme automat na kávu a další nápoje..
 • Před každou prodejnou BIKERS CROWN najdete pohodlné posezení.

V.I.P. zákazníci Bikers Crown

BIKERS CROWN V.I.P. KARTU může získat každý ze zákazníků BIKERS CROWN! BIKERS CROWN V.I.P. KARTA slouží k uplatnění 5 až 10% slevy na veškerý nezlevněný sortiment zboží. Její majitel je v naší databázi V.I.P. zákazníků, takže má čerstvé informace o slevách, akcích a jiných výhodách.

Jak získat V.I.P. kartu?

Stačí, abyste se zaregistrovali do databáze zákazníků BIKERS CROWN na některé z našich kamenných prodejen. Na prodejně vám potom bude vystavena V.I.P. čekatelská karta a na vaše konto se začnou započítávat jednotlivé nákupy v kamenných prodejnách i vaše internetové objednávky.

BIKERS CROWN V.I.P. čekatelskou motorkářskou kartu získáte automaticky po registraci do databáze zákazníků BIKERS CROWN. Zaregistrovat se můžete na kterékoliv kamenné prodejně vyplněním jednoduchého formuláře nebo elektronicky na našem e-shopu.

U pokladny vám bude vydána karta na vaše jméno. Tuto kartu předkládejte vždy při nákupu zboží! Zboží se vám bude načítat na vaše konto, a jakmile dosáhnete částky 35.000 Kč, automaticky získáváte BIKERS CROWN V.I.P. KARTU s 5% slevou na nákup zboží!

Než dosáhnete této výše, budete samozřejmě dostávat pravidelné informace o zlevněném zboží a další info na váš e-mail formou newsletterů.

Při překročení stanovené částky získáte trvalý nárok na slevu:

 • 35.000 Kč - sleva 5%
 • 50.000 Kč - sleva 7%
 • 100.000 Kč - sleva 10%

 

Jakmile dosáhnete částky 35.000 Kč, automaticky získáváte BIKERS CROWN V.I.P. KARTU. 

BIKERS CROWN V.I.P. KARTA není časově omezena. Získáním karty můžete v našich obchodech i na e-shopu čerpat slevy od 5 do 10 % po celý život. BIKERS CROWN V.I.P. KARTA se nevztahuje na již zlevněné zboží, na bazar motocyklů a dárkové poukázky, při uplatnění slevy musí mít držitel karty u sebe doklad totožnosti (OP, ŘP, Zbrojní průkaz,...atd.). BIKERS CROWN V.I.P. KARTU uplatníte na všech pobočkách BIKERS CROWN.

Další výhody pro držitele BIKERS CROWN V.I.P. KARTY:

 • Přednostní zasílání novinek, akcí a jiných zajímavostí týkající se produtků a služeb Bikers Crown

 • Celoživotní extra slevu 5% - 10% na veškerý skladový sortiment

 • Možnost vypůjčení přívěsného vozíku na motocykl na 24 hodin ZDARMA!

 • Poštovné při nákupu přes e-shop ZDARMA!

 • Doručení zboží na vybranou prodejnu ZDARMA!

 • On-line přístup k historii objednávek z e-shopu Bikers Crown

 • Práce za servis helmy zakoupené v Bikers Crown ZDARMA!

 • Pravidelná servisní kontrola el. airbagu zakoupeného v Bikers Crown ZDARMA!