© BIKERS CROWN, s.r.o. - Autorské právo k obsahu webu

Všechny textové informace, dokumenty z tohoto webu, jakož i další části tohoto webu (např. obrázky, popisy, parametry, obchodní podmínky, příp. další části webu) podléhají ochraně dle zákona č. 121/2000 Sb., autorského zákona (dále jen „části webu“). Informace uvedené na našich webových stránkách, jejich vyobrazení, údaje o nich, příp. jiné části webu mohou být autorskými díly jiných autorů a jsou chráněny autorským zákonem. Přesná označení a pojmenování produktů či služeb mohou být registrovanými obchodními známkami příslušných vlastníků.

Upozornění - porušení autorského práva

Upozorňujeme, že převážná část obsahu webu je autorským dílem společnosti  BIKERS CROWN, s.r.o., IČ: 25988140, zapsaná u Krajského soudu v Hradci Králové, sp. zn. C 18626, se sídlem Pražská 481, Chlumec nad Cidlinou IV, 503 51 Chlumec nad Cidlinou. Neoprávněné kopírování, napodobování či jiné používání částí webu je protizákonné a může naplňovat znaky trestného činu. Tím není vyloučen nárok autorů na náhradu škody či jiné nemajetkové újmy jim v důsledku porušení autorských práv způsobené.

Odpovědnost

Dovolujeme si upozornit, že některé informace, zejména technické parametry a měřitelná data přebíráme např. od výrobců elektronických airbagů ( Alpinestars S.p.A., Asolo, IT, Dainese S.p.A., Colceresa, IT), jakožto jejich partneři a zástupci pro český trh. Tyto informace, zejména technické parametry a měřitelná data mohou být aktualizovány bez dřívějšího oznámení. Vyhrazujeme si právo na změny a úpravy informací uveřejněných na našem webu, včetně jiných částí webu bez předchozího upozornění. Jakékoliv riziko spojené s jejich používáním nese příjemce. Nejsme vůči jiným subjektům odpovědni za přímé i nepřímé újmy a jejich náhrady vzniklé použitím informací či jiných částí webu, jakož i v případě ukončení či přerušení činnosti.

Aktualizováno: 10.1.2020

Přehled naposledy navštívených

Aktuálně nemáte žádné naposledy navštívené produkty.
VIP program získej výhody VIP zákazníka
Poštovné zdarma při nákupu nad 1.000,-
12 kamenných prodejen otevřených 7 dní v týdnu po celý rok
zákaznická linka 800 313 333