Muc-Off Endurance Chain Lube

Produkt byl ohodnocen: 0x | Průměr hodnocení: 0 Ukládám

Muc-Off Endurance Chain Lube

Mazivo na řetěz s dlouhou životností

Číslo artiklu: 8999900039659

Cena
395,- Kč
Dostupnost

Skladem

Centrální sklad

Prodejna Chlumec

Prodejna Praha Ořech

Prodejna Braník

Prodejna Most

Prodejna Písek

Prodejna Liberec

Prodejna Jihlava

Prodejna Brno

Prodejna Plzeň

Prodejna Ostrava

Prodejna Zlín

Prodejna Olomouc

POPIS PRODUKTU

- Muc Off Endurance Chain Lube 400ml je mazivo vyvinuté pro lubrikaci na dlouhé vzdálenosti a pro vysoký výkon s přidanými keramickými částicemi a speciálními aditivy vhodné pro všechny typy motocyklů. - Mazivo navíc obsahuje UV detekční složku. Po aplikaci maziva si tak jednoduše posvítíte na řetěz UV svítilnou a hned zjistíte, kde je nebo není mazivo aplikováno a v jakém množství. Každý jezdec tak má možnost optimální aplikace maziva bez jeho nežádoucích přebytků, nebo naopak předejít jeho nedostatku (pro zajištění maximální ochrany a výkonu) a také utřít přebytky maziva na kolech či kyvné vidlice dříve, než by se na ně měly příležitost přilepit různé nečistoty v průběhu jízdy.
- vhodný i pro řetězy se všemi typy pryžových kroužků - vhodný pro mazání na dlouhé vzdálenosti - vhodný do všech povětrnostních podmínek - vhodný pro silniční i off road motocykly - speciální syntetické složení pro vysoký výkon a maximální ochranu - složení eliminuje rozstřik maziva a zajišťuje vysokou odpudivost vody a vlhkosti - ochrana proti korozi i mechanickým opotřebením v důsledku tření - keramická aditiva přispívají k prodloužení životnosti řetězových komponent a získání dalších koňských sil výkonu - obsahuje UV detekční složku pro optimální aplikaci
Muc-Off vyvinul skutečně jedinečné vodu odpuzující, keramické a nerozstřikující se složení, které zajišťuje, že mazivo proniká hluboko mezi řetězové články a vytváří trvanlivou ochrannou vrstvu, která zamezuje korozi a opotřebení v důsledku tření kovu o kov a to za všech povětrnostních podmínek.

KOMENTÁŘE

Vložení komentáře

RECENZE

Vložení recenze

Recenze mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.

Přehled naposledy navštívených

VIP program získej výhody VIP zákazníka
Poštovné zdarma při nákupu nad 1.000,-
12 kamenných prodejen otevřených 7 dní v týdnu po celý rok
zákaznická linka +420 493 030 830