Alpinestars Tech-Air 5 airbagová vesta

Produkt byl ohodnocen: 3x | Průměr hodnocení: 3.7 Ukládám

Alpinestars Tech-Air 5 airbagová vesta

Autonomní elektronická airbagová vesta

Číslo artiklu: 118999900051938

Cena
15 990,- Kč
Velikost
Dostupnost

Doprava zdarma

POPIS PRODUKTU

PŘIJÍMÁME PŘEDOBJEDNÁVKY za symbolickou zálohu 100 Kč - zarezervujte si elektronicky řízenou airbagovou vestu Alpinestars Tech-Air 5 už nyní u certifikovaného a od Alpinestars S.p.A., Asolo ITA, odborně proškoleného prodejce Bikers Crown, který vám nabízí jako jediný prodejce v ČR odborný servis airbagů Tech-Air všech úrovní. Jakmile vestu Tech-Air 5 naskladníme, okamžitě zasíláme na vaši adresu. O termínu dodání vás budeme informovat. Od výrobce Alpinestars máme informaci, že bychom vám Tech-Air 5 mohli nabídnout už v březnu 2020.

Alpinestars Tech-Air® 5 je lehká, slabá a samostatně nositelná airbagová vesta, která může být nošena pod jakoukoliv bundu. Pro dokonalé padnutí a 100% komfort doporučujeme nosit vestu v bundě, která je označena logem Tech-Air Compatible, ať už mluvíme o textilní nebo kožené. Můžete ji samozřejmě nosti i pod jinou motocyklovou bundu, ale musí být vždy dodržena minimální rezerva volného prostoru 4 cm mezi vestou a bundou. V případě kožené bundy se doporučují také stretchové panely na bundě, které umožní dostatečný prostor pro nafouknutí airbagu. Bikers Crown - oficiální dovozce Alpinestars

Airbagový systém Tech-Air® 5 poskytuje jedinečnou ochranu horní části těla, poskytuje specifické pokrytí ramen, hrudníku, žeber a celých zad. Efektivně a účinně u jezdce minimalizuje rizika zranění ramene a klíční kosti. Alpinestars Tech-Air® 5 v současné době poskytuje nejkomplexnější ochranu ze všech momentálně dostupných airbagů na světovém trhu. Bikers Crown - oficiální dovozce Alpinestars

Autonomní airbagový systém kompatibilní s jakoukoliv motocyklovou bundou,
díky kterému dosáhnete jedinečné ochrany horní části těla

 • Větší airbagové pokrytí zad, ramen, hrudi a žeber pro zajištění kompletní ochrany horní části těla
 • Může být nošen pod jakoukoliv motocyklovou bundu, pro dokonalé padnutí a komfort doporučujeme bundy označené logem Alpinestars Tech-Air Compatible
 • Jedná se o plně samostatný systém, nejsou zapotřebí žádné další externí senzory
 • Tělo je konstruováno z lehké síťoviny s pružnými oky po celém obvodu pro dosažení optimálního stupně pohodlí a prodyšnosti
 • Komplexní perforovaná zóna na zádech pro optimální proudění vzduchu
 • Speciálně vyvinuté vnitřní „kanály“ umístěné v zadní části oděvu pro dodatečné proudění vzduchu
 • Magnetické ukotvení zipu pro jednodušší užívání a bezpečné zapnutí
 • LED display na předním dílu v dolní oblasti zipu. LED diody indikují úroveň nabití systému, případně aktivaci
 • Zádový chránič má ergonomickou konstrukci pro strukturální pevnost a je přizpůsoben přirozeným křivkám zad
 • Vybaven Bluetooth připojením pro možnost využití Tech-Air aplikace
 • Tech-Air baterie je zaplombovaná uvnitř vesty, aby zaručila použití za každého počasí. Celý systém včetně komponent má zaručenou funkčnost v rozmezí -10 C a + 50 C
 • Baterie je homologována dle ECE R10 04, která zaručuje elektromagnetickou integritu a stabilitu jednotky
 • Tech-Air systém používá integrovanou, certifikovanou lithium-iontovou baterii. Výdrž baterie výrobce deklaruje na 30 hodin a plné nabití baterie za cca 6 hodin.
 • Argonem plněné bombičky jsou CE certifikované dle ISO 14451 normy, to znamená, že budou aktivovány pouze na příkaz elektronické jednotky. Zároveň tato certifikace zaručuje bezpečnou manipulaci, instalaci a transport.
 • Systémový firmware je možné updatovat, externí záznam provedených zásahů je možné spravovat pomocí datového portálu na míru
 • Tech-Air systém je certifikován dle kategorie II Evropského nařízení 686/89/EEC za použití Evropské normy EN1621-4:2013, která garantuje ochranu proti nárazu od 25 milisekund do 5 sekund od plného nafouknutí systému.
 • Osvědčený systém 

  Tech-Air® 5 byl vyvinut po letech výzkumu za pomoci světových špiček MotoGP a zákazníků Alpinestars. Data z milionů ujetých kilometrů a stovek nehod jsou neustále analyzovány a pomáhají tak zlepšovat inteligentní algoritmus rozpoznání nebezpečí nárazu. Jakmile systém identifikuje nehodovou situaci a blížící se pád, aktivuje ochranný airbag, díky kterému poskytuje jezdci jedinečnou ochranu. A to s maximální dobou nafouknutí od 20 do 40 milisekund, v závislosti na velikosti airbagu.

  Bikers Crown - oficiální dovozce Alpinestars

  Inovativní

  Nejmodernější samostatně nositelná vesta Tech-Air® 5 přichází s aktivním elektronickým systémem, jehož výhodou je 6 integrovaných senzorů (3 gyroskopy a 3 akcelerometry) a algoritmus nárazu, který využívá AI, aby přesně vyhodnotil, kdy má být airbag použit pro případ blížícího se nárazu.

  Bikers Crown - oficiální dovozce Alpinestars

  Dokonalá ochrana

  V porovnání s obyčejným pasivním zádovým protektorem dosahuje neuvěřitelných výsledků. Airbagová vesta Tech-Air® 5 dokáže pohltit až 93% nárazové energie oproti zádovému chrániči! To znamená, že  nabízí stejnou ochranu jako je ochrana poskytovaná 18ti zádovými protektory CE Level 1 (ověřenou SGS, oficiální certifikační společností CE, která poskytuje nezávislé testování výrobků s evropskými předpisy).

  Bikers Crown - oficiální dovozce Alpinestars

  Jednoduché použití

  Systém Tech-Air® 5 se extrémně snadno používá. Jednoduše zapnete vestu na zip a zapnutím magnetické přezky jste připraveni k jízdě. LED display signalizuje provozní stav a integrovaná, certifikovaná lithium-iontová baterie vydrží na 30 hodin jízdy. Systém je vybaven magnetickým mikro USB vstupem, který umožňuje rychlé, jednoduché a pohodlné nabíjení. Střih vesty je unisex, proto ji mohou nosit motorkáři i motorkářky.

  Bikers Crown - oficiální dovozce Alpinestars

  Jednoduché připojení přes bluetooth

  Bluetooth připojením k Tech-Air® aplikaci zjistíte provozní stav systému či stav baterie a je zde dostupná i analýza vaší jízdy, která zahrnuje i vykreslení trasy na mapě. Pomocí aplikace také můžete aktualizovat firmware. 

  Bikers Crown - oficiální dovozce Alpinestars


  Téměř před 20 lety zahájila společnost Alpinestars vývoj prvního systému Tech-Air®. Při uvedení na trh v roce 2014 byl systém Tech-Air® uznán jako první airbag na světě, který poskytuje úplnou ochranu horní části těla s nezávislým elektronickým systémem řízení. 


  Bikers Crown je jediný český prodejce značky Alpinestars, který je oficiálně certifikován pro odborný servis airbagu Tech-Air® všech úrovní:

  Upozornění - zneužití našeho autorského práva

  Upozorňujeme zejména nekorektní firmy, že velká část textů, fotografií a dalšího obsahu na těchto stránkách je vlastní tvorbou společnosti Bikers Crown. Tyto materiály tudíž podléhají autorskému právu, kterého jsme vlastníkem. Kopírování a zneužití takového obsahu je trestné a za jeho neoprávněné použití bude vyžadována finanční kompenzace.

  Zejména textové informace pravidelně automaticky kontrolujeme. V případě zjištění zneužití našeho autorského práva budou okamžitě učiněny právní kroky k vymáhání finanční kompenzace bez předchozího upozornění!

  KOMENTÁŘE

  Vložení komentáře

  RECENZE

  Vložení recenze

  Recenze mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.

  Přehled naposledy navštívených

  VIP program získej výhody VIP zákazníka
  Poštovné zdarma při nákupu nad 1.000,-
  11 kamenných prodejen otevřených 7 dní v týdnu po celý rok
  zákaznická linka 800 313 333