E-shop jede na 100%. Z důvodu nařízení vlády jsou všechny naše prodejny uzavřeny.

info

Co o nás říkají zákazníci

100% - Rychlá, kompetentní a vstřícná podpora prodeje prostřednictvím chatu! Výborná komunikace a přístup. Výborný obchod, kde je radost nakupovat. Vstřícný a profesionální přístup.

Pavel

100% - Velmi ochotný personál. Trpěliví při zkoušení oblečení. Nenutí a poradí. Je vidět že mají zájem o zákazníka. Bezkonkurenční! Vřele doporučuji!

Radek

Prehladný portál,výhodné akčné ceny,dobrá komunikácia s obchodom. Ďakujem Nezistil som žiadne chyby.Preferujem využiť nákup pre horeuvedé výhody.

Zolo

100% Vše naprosto super. Objednávka, komunikace i obsluha na prodejně Bikers Crown Braník úžasná. Velká spokojenost!!!

Tereza
Získej výhody VIP Program Získej výhody
při nákupu nad 1.000,- Poštovné zdarma při nákupu nad 1.000,-
po celé České republice 12 kamenných prodejen po celé České republice
800 313 333 Zákaznická linka 800 313 333

Užitečné rady a novinky

Zpátky do garáže...

Sychravé a chladné počasí pomalu nastupuje do ulic, proto se blíží doba ustájení našich strojů do garáží a bude nutné je trošičku připravit na letošní zimu. Každý "zazimovává" motorku po svém, ale na pár věcí byste neměli zapomínat.

Ochranné plachty na motorku za skvělé ceny

I když nám počasí stále přeje, motorkářská sezóna se pomalu blíží ke svému konci... Každá motorka by po celou dobu stání měla být zakryta ochrannou moto plachtou, a to prodyšnou.

Airbagnamoto.cz - jediný web o moto airbazích

Airbag je dnes naprosto běžnou součástí výbavy osobních automobilů a málokdo si dovede představit nový vůz, který nemá alespoň dvojici čelních airbagů. Jak je to ale s použitím airbagu u motorkářů?