Vychytané jeans z dílny Trilobite® - model Go-Up

7.6.2019 Vychytané jeans z dílny Trilobite® - model Go-Up

Trilobite Go-Up 

Česká značka motorkářského oblečení Trilobite Premium Aramid Fashion přichází pro rok 2019 s další novinkou v podobě JEDNOVRSTVÝCH motocyklových džín s názvem Go-Up. Kdo se v produktech značky Trilobite lépe orientuje, tak tento název už trochu napovídá, že kalhoty Go-Up jsou jakýmsi mladším sourozencem revolučního modelu Ton-Up. I tento model je vyroben z UHMWPE (polyethylen s ultra vysokou molekulární hmotností) džínoviny (Dyneema® denim), která poskytuje dokonalou odolnost proti opotřebení a roztržení. Jednoduchý design dává kalhotám Go-Up velmi civilní vzhled a zároveň zaručuje maximální odolnost proti případnému prodření. V neposlední řadě musíme zmínit jedinečný komfort nošení, který se dá přirovnat ke klasickým volnočasovým džínům a můžete je na sobě mít klidně celý den, aniž by vás někde tlačily, potili jste se v nich atp.

GO-UP džíny jsou díky jedné vrstvě velice lehké a komfortní při nošení, bez jakýchkoliv vrstev podšití a díky UHMWPE velice odolné. UHMPWE denim má mimořádně vysokou odolnost proti proříznutí a oděru v porovnání s jinými tkaninami. Proto se tento materiál používá i v jiných odvětvích. Kalhoty GO-UP mají nižší obsah UHMWPE (14%) než model TON-UP (52%), nicméně i tak se jedna o velice odolné motorkářské džíny. Veškeré namáhané švy jsou ztrojené, a to nejpevnějšími možnými nitěmi, které si výrobce Trilobite nechává zasílat ze Švýcarska.


Džíny Go-Up s rovným střihem mají na boku jednu skrytou kapsu pro vaše cennosti, jako jsou klíče od motorky nebo mince a dalších 5 standardních kapes. Pro maximální pevnost konstrukce je použito trojité prošívání na vnějším švu kalhot. Dyneema® Denim má výjimečně vysokou pevnost v tahu a odolnost proti oděru. Součastí tohoto modelu nejsou protektory kolen, ale pro zvýšení bezpečnosti doporučujeme zakoupit k těmto kalhotům lehké a prodyšné navlékací chrániče Forcefield Pro Tube 2. Go-Up džíny jistě uspokojí ty nejnáročnější jezdce, kteří touží po optimální kombinaci pohodlí, civilním vzhledu a extrémní úrovni bezpečnosti. Jednoprocentní podíl elastanu ve struktuře materiálu Dyneema® denim zajistí pohodlí při jízdě a zaručí vám větší rozsah pohybu.


Každý kus jeans Go-Up je naprostý unikát, který má své vlastní výrobní číslo, se kterým se máte možnost zaregistrovat na oficiálním webu Trilobite - www.trilobitemoto.com a díky tomu získat nadstandardní pětiletou záruku. A nejde jen o prodloužení té klasické záruky, nýbrž o poskytnutí maximálního servisu. Pokud se vám povede kalhoty nějakým způsobem přeci jenom poškodit a to i vaší vinou, okamžitě budou opraveny nebo vyměněny. Totéž díky programu Trilobite Crash v případě poškození při pádu. Tento program funguje tak, že svou nehodu popíšete, zdokumentujete a pošlete informace na centrálu spolu s poškozenými kalhotami. Výrobce Trilobite vše zanalyzuje a poznatky použije při vývoji dalších výrobků. Za odměnu vám dá kalhoty nové. 

Kalhoty Go-Up jsou dodávány v originálním exkluzivním retro balení. Součástí jsou oldschool noviny s veškerými technickými informacemi i kartička s podpisem i fotkou švadleny, která je pro vás ušila. To, že je součástí kalhot i štítek, na který si můžete zapisovat údržbu a čištění kalhot, už je jen malý zajímavý a příjemný detail. 


Tyto džíny jsou ručně vyráběny ve vlastních dílnách v České republice!!!

Pokud hledáte originální cenově dostupné džíny s high-tech vlastnostmi,
GO-UP jsou pro vás ideální volbou.


Trilobite 1960 Go-Up

Cena: 4.490,- Kč

Do eshopu

 


Trilobite® Premium Aramid Fashion je značka motocyklového oblečení a doplňků vyvinutých v České republice zvláště pro extrémní podmínky za použití high-tech materiálů. Vývojový tým Trilobite důkladně promýšlí každý detail, který na oblečení najdete. Výrobky Trilobite® Premium Aramid Fashion by měly být první volbou pro jezdce, kteří chtějí sloučit nejvyšší pohodlí s funkčností a bezpečím. Toto jsou hlavní rysy, na které se v Trilobite zaměřují. Navštivte oficiální stránky výrobce
www.trilobitemoto.com, na kterých se dozvíte spoustu dalších zajímavých informací včetně použité techonologie, kompletní nabídku výrobků i seznam míst, kde výrobky Trilobite můžete zakoupit. 

Kompletní nabídku výrobků TRILOBITE najdete na našem eshopu ZDE

Přehled naposledy navštívených

Aktuálně nemáte žádné naposledy navštívené produkty.
VIP program získej výhody VIP zákazníka
Poštovné zdarma při nákupu nad 1.000,-
12 kamenných prodejen otevřených 7 dní v týdnu po celý rok
zákaznická linka 800 313 333