Certifikovaný servis airbagu Alpinestars Tech-Air®

17.12.2019 Certifikovaný servis airbagu Alpinestars Tech-Air®

certifikát tech-air

Pro všechny motorkáře, pro které je důležitá bezpečnost během jízdy na motorce, jsme se v Bikers Crown rozhodli podpořit jejich zodpovědný přístup. V roce 2018 tak v Bikers Crown vznikl specializovaný tým lidí, kteří podstoupili školení na servis přímo v centrále Alpinestars v Itálii. Následovala další školení našich prodejců a servisních techniků od Alpinestars a v průběhu roku se Bikers Crown snažil o vybudování nejlepšího zázemí nejen pro prodej airbagů, ale i jejich následný servis. Stali jsme se jedním z mála oficiálních center v Evropě, která nabízí servis nejen do závodních kombinéz, ale i do oblečení na běžné ježdění na motocyklu. O váš airbag se postaráme během pár hodin ve vlastním "Tech-Air® Service Pointu", který se nachází v Chlumci nad Cidlinou. Naše servisní centrum je plně vybaveno potřebnými náhradními díly, speciálním nářadím a diagnostikou systému. Nemusíte při požadovaném servisu kontaktovat výrobce, zasílat airbag do Itálie a čekat minimálně 14 dní než vám ho zašlou zpět. My vám poskytneme servis okamžitě a díky pokrytí poboček Bikers Crown po celé republice můžete předat airbag k servisu téměř všude.

Bikers Crown je jediný český prodejce značky Alpinestars, který je oficiálně certifikován pro odborný servis airbagu Tech-Air® všech úrovní.

certifikát tech-air


Airbagový systém Tech-Air® RACE nebo Tech-Air® STREET můžete mít v jakékoliv kombinéze nebo bundě označené logem Tech-Air® Compatible. V naší nabídce nabízíme hned několik modelů kombinéz a bund, do kterých je možné airbagový systém Tech-Air® vložit. Toto oblečení můžete nakoupit samostatně nebo ve zvýhodněném setu na našem eshopu i prodejnách. 

Výhodou tohoto elektronicky řízeného airbagu od Alpinestars je i to, že je řešen samostatně, nezávisle na výrobek, proto můžete kombinovat airbagový systém Tech-Air® v široké škále oblečení Alpinestars Tech-Air® Compatible. Předností systému Tech-Air® RACE je možnost přepínání na verzi STREET. V praxi to znamená, že pokud se občas svezete na okruhu a občas jezdíte po cestě, jste optimálně chráněni v obou případech jedním systémem, u kterého si můžete změnit algoritmus. Airbagový systém Tech-Air vyhodnocuje rizikový pohyb jezdce a reaguje na náraz. Je připraven vás tedy chránit nejen ve chvíli, kdy narazíte do nějaké překážky, ale i v případě, že stojíte a někdo do vás narazí. V případě konfigurace RACE, systém vyhodnocuje „krizové chování“ jako je nástup na "highsider" či "lowsider". V tomto módu navíc určitě oceníte, že systém Tech-Air® obsahuje dvě bombičky. Pokud můžete po prvním aktivaci airbagu pokračovat v závodu, máte v záloze ještě jednu možnost spuštění bez nutnosti servisu.

Alpinestars nabízí všem vlastníkům airbagů program Tech-Air® connect software. Jedná se o speciální program systému Windows, který umožňuje připojení airbagu k počítači pro rychlou diagnostiku, aktualizaci nebo v případě Tech-Air® RACE změnu konfigurace na verzi STREET. Každý výrobek Tech-Air® má svoje vlastní seriové číslo (chassin number). Po registraci je vám přiděleno zákaznícké číslo, na jehož základě vám aktivujeme servisní historii, kterou si můžete sledovat na stránkách techair.alpinestars.com.Také je potřeba myslet na to, že airbag musí každé dva roky na servisní kontrolu. Sledujte nás pravidelně na našich webových stránkách i facebooku, protože v průběhu roku budeme přicházet s nejrůznějšími akcemi pro zákazníky, kteří u nás zakoupili airbagové systémy Tech-Air®, jako např. preventivní kontrola airbagu zcela zdarma atp.

certifikát tech-air


Náš servis je plně vybaven všemi náhradními díly, diagnostikou a speciálním nářadím. Dokážeme tak servisovat drtivou většinu airbagů po nehodě v běžném provozu nebo pádu na závodním okruhu.

Ceník servisu airbagu Alpinestars Tech-Air®:

Pravidelná kontrolní prohlídka maxímálně 1x za 24 měsíců: 2.590 Kč 99 EUR
Kompletní servis airbagu po pádu + nové bombičky: 7.690 Kč 299 EUR


V případě požadavků na kontrolu, servis nebo jiných dotazů ohledně airbagů Alpinestars Tech-Air® nás prosím kontaktujte na telefonním čísle 830 313 333 nebo na emailu onlinepodpora@bikerscrown.cz

Pokud tedy chcete být na své motorce v maximálním bezpečí, pořiďte si tento jedinečný a pokrokový systém, který vám dopřeje pocit jistoty a ochrany při vaší jizdě. 

 

Přehled naposledy navštívených

Aktuálně nemáte žádné naposledy navštívené produkty.
VIP program získej výhody VIP zákazníka
Poštovné zdarma při nákupu nad 1.000,-
12 kamenných prodejen otevřených 7 dní v týdnu po celý rok
zákaznická linka 800 313 333