TomTom Rider 450 World navigace

Produkt byl ohodnocen: 6x | Průměr hodnocení: 4.8 Ukládám

TomTom Rider 450 World navigace

Navigace

Číslo artiklu: 8999900048355

Cena
7 990,- Kč 10 990,-Bežná cena:
Dostupnost

Skladem

Centrální sklad

Prodejna Chlumec

Prodejna Praha Ořech

Prodejna Braník

Prodejna Most

Prodejna Písek

Prodejna Liberec

Prodejna Jihlava

Prodejna Brno

Prodejna Plzeň

Prodejna Ostrava

Prodejna Zlín

Prodejna Olomouc

Doprava zdarma

POPIS PRODUKTU

Trasy a zastávky offline Doživotní světové mapy Doživotní přístup ke službě TomTom Traffic Úroveň náročnosti jízdy Volání handsfree pomocí Bluetooth a sdílení tras Citlivost chytré obrazovky na rukavice Doživotní přístup k upozorněním na rychlostní radary Varování na místa častých nehod a konec dopravní zácpy
Baterie Výdrž baterie Až 6 hodin provozu bez nabíjení
Připojení Bluetooth Audio Ano – pro volání handsfree, hlasové pokyny přes náhlavní soupravu (podpora profilu HS a HFP) Připojení smartphonu Služby TomTom Traffic, Rychlostní radary TomTom, MyDrive a QuickGPSFix prostřednictvím připojení Bluetooth® ve vašem smartphonu
USB Port micro USB a kabel USB 2.0
Rozměry (Š x V x H) 136,8 x 88,4 x 30,5 280 gramů
Vnitřní paměť 16 GB
Slot na karty SD microSD
Montáž do vozidla Upevňovací sada RAM – hodí se téměř pro všechny motocykly
Typ obrazovky Kapacitní, na slunci čitelná obrazovka ovladatelná v rukavicích
Velikost displeje Dotykový displej s úhlopříčkou 11 cm (4,3")
Rozlišení obrazovky 480 x 272 pixelů
Vodotěsný (IPX7)
Inovace oproti předchozím modelům: - LCD s dotykovou vrstvou s nastavitelnou úrovní citlivosti (podle použitých rukavic - Předehrané špičkové motocyklové trasy (140) od předních agentur (Touren-Fahrer, MotoPlus, BestBikingRoads a Adventure Bike Rider) - Předinstalovaných šest sad motorkářských POI - 200 evropských hotelů Biker Betten, 60 motorkářských hotelů MOHO Motorrad, Touren-Fahrer 484 zajímavých míst pro motorkáře + 482 horských sedel + 482 hotelů přátelských k motorkářům + 120 motocyklových muzeí.
Chytrá obrazovka Tato dotyková obrazovka ovladatelná v rukavicích přináší nové úrovně citlivosti. Chytrou obrazovku zařízení Rider 450 lze přepínat mezi režimy pro lehké a těžké rukavice podle toho, co máte na sobě. I když bude pršet, obrazovka zareaguje na dotyk rychle a přesně a vy se můžete soustředit na jízdu.
Varování na místa častých nehod a konec dopravní zácpy Díky varováním na místa častých nehod a konec dopravní zácpy budete vědět, kde jet opatrně. Předejděte náhlému brzdění a příliš rychlé jízdě na nebezpečných silnicích. Díky nepřetržitému přísunu informací budete moci jet v klidu.
Odolnost proti počasí Odolný design zařízení TomTom Rider s kovovými hranami zajišťuje odolnost proti počasí a odolnost proti pádu se stupněm krytí IPX7 – pro jízdu za všech podmínek. I v mokrém počasí je e citlivost dotykové obrazovky přesná a umožní vám ovládání bez ohledu na počasí.
Pozice na výšku Otočte zařízení do pozice na výšku a uvidíte další zatáčky, které vás na trase čekají, takže se na ně můžete připravit. Inovativní otočný držák tohoto navigačního zařízení pro motocykly umožňuje snadné přepínání mezi zobrazením na šířku a na výšku. Poté si rychle zobrazíte podrobnější zobrazení mapy, abyste viděli, co vás čeká.
Bezplatné plánování tras s aplikací Tyre Pro® Naplánujte si trasu pomocí Tyre Pro®, interaktivního softwaru, který pomáhá v počítači navrhovat trasy do navigačního zařízení pro motocykly. A až se vrátíte domů, zaznamenané trasy můžete také vyexportovat ze zařízení do aplikace Tyre Pro®, abyste se o ně mohli podělit s přáteli.

KOMENTÁŘE

Vložení komentáře

RECENZE

Vložení recenze

Recenze mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.

Přehled naposledy navštívených

VIP program získej výhody VIP zákazníka
Poštovné zdarma při nákupu nad 1.000,-
12 kamenných prodejen otevřených 7 dní v týdnu po celý rok
zákaznická linka +420 493 030 830