Caberg Ego Quartz D0 Matt

Produkt byl ohodnocen: 28x | Průměr hodnocení: 4.5 Ukládám

Caberg Ego Quartz D0 Matt

Integrální helma

Číslo artiklu: 18999900046147

Cena
3 290,- Kč 5 990,-Bežná cena:
Velikost
Dostupnost

Doprava zdarma

POPIS PRODUKTU

ASC ventilační systém je založený s účelem nabídnout helmu, která bude garantovat úplnou ventilaci spolu s maximální bezpečností motorkáře. Vrchní část skořepiny je vybavena velkým otvorem (více než 60 cm2), který díky EPS kanálkům zajišťuje úplnou ventilaci. A to za pomocí dvou vzduchových vývodů zajišťujícími optimální odvod tepla. Vrchní a přední vzduchové otvory zajišťují maximální bezpečnost díky integrovaným nerezovým součástem zabudovaným tak, aby uvolňovali průchod vzduchu. Oba vzduchové otvory jsou snadno nastavitelné a uzavíratelné i pro případy extrémního počasí jako je déšť nebo jízda v zimě.
Ego je vybaveno integrálním slunečním vizorem (DTV Double Visor Tech) snadno ovladatelným pomocí páčky a vnějším plexi s úpravou proti poškrábání a proti zamlžení (PinLock). Pro vyjmutí vnějšího plexi nepotřebujete žádné nářadí.
- vnější skořepina: termoplastový polykarbonát - ventilace: CASC – nastavitelné horní a bradové ventilace a vývody vzduchu pro omezení zamlžování. - vystýlka: kompletně vyjímatelná a umyvatelná z hypoalergeního materiálu, hygienicky ošetřená. - vyjímatelný bradový deflektor - plexi: DVT (Double Visor Tech) - vnější s úpravou proti poškrábání a proti zamlžení Pin Lock - systém uzavírání: pásek mikrometrickou přezkou bezpečnostním kroužkem - váha:1450+/-50gr. - homologace: ECE 22.05 P

KOMENTÁŘE

Vložení komentáře

RECENZE

Vložení recenze

Recenze mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.

Přehled naposledy navštívených

Caberg Ego Quartz D0 Matt

-45% 3 290,- Kč
VIP program získej výhody VIP zákazníka
Poštovné zdarma při nákupu nad 1.000,-
12 kamenných prodejen otevřených 7 dní v týdnu po celý rok
zákaznická linka 800 313 333