BC Booster K1200E- 12V 400A

Produkt byl ohodnocen: 1x | Průměr hodnocení: 5 Ukládám

BC Booster K1200E- 12V 400A

Startovací zdroj BC BOOSTER K1200 EVO

Číslo artiklu: 8999900045109

Cena
2 990,- Kč
Dostupnost

Skladem

Centrální sklad

Prodejna Chlumec

Prodejna Praha Ořech

Prodejna Braník

Prodejna Most

Prodejna Písek

Prodejna Liberec

Prodejna Jihlava

Prodejna Brno

Prodejna Plzeň

Prodejna Ostrava

Prodejna Zlín

Prodejna Olomouc

Doprava zdarma

POPIS PRODUKTU

Představujeme vám vychatanou novinku na našem trhu - startovací zdroj BC Booster + Power Banka v jednom, která vám nastartuje auto či motorku a v případě potřeby nabije mobil, kameru, tablet, foťák nebo navigaci. Po vybití baterie motocyklu nebo auto baterie, stačí připojit BC Booster K1200 na baterii přes svorky a můžete startovat. 100% bezpečná LiFePO4 technologie. BC BOOSTER K1200 EVO je 400A startovací zdroj s digitálním displejem, který ukazuje napětí a stav nabití baterie. Integruje USB kabel (5V, 2.5A) k nabíjení chytrých mobilů, tabletů a jiných elektronických zařízení, včetně nouzového LED světla s SOS a výstražným strobo světlem. Rozměry a hmotnost jsou redukovány na minimum pro jedoduchou přenositelnost. Součástí balení je praktické pouzdro pro uložení boosteru v kufru osobního automobilu nebo pod sedadlem.


Stručná charakteristika

400A Jump Starter pro automobily a motocykly s LCD displejem, který zobrazuje napětí a stav nabíjení interní baterie. 100% bezpečná 600mAh 3 V LiFePO4 technologie + nouzové startování auta a motorky během několika sekund! Power-LED pracovní baterka s výstražným strobo světlem a funkcí SOS. Součástí je vestavěný USB port (5 V / 2,5 A) pro nabíjení chytrých mobilů, tabletů a jiných elektronických zařízení.Rozměry a hmotnost jsou redukovány na minimum pro jednoduchou přenositelnost. Praktická taška na skladování: můžete celý set společně uskladnit ve vašem autě nebo pod sedlem motorky.


 

JAK NASTARTOVAT VOZIDLO VYBAVENÉ 12 V AKUMULÁTOREM

Aby bylo možné externě nastartovat benzínový nebo dieselový vůz, proveďte následující:

1. Stiskněte tlačítko „POWER“ (Napájení) a zkontrolujte, zda je napětí akumulátoru vyšší než 13 V. Pokud tomu tak není, plně dobijte (100%) před použitím startovací zdroj.
2. Připojte ČERVENOU svorku ke kladnému pólu (+) a ČERNOU svorkou na záporný pól (-) akumulátoru vozidla
3. Připojte kabel se svorkami k vašemu BC BOOSTER K1200 EVO
4. Nastartujte vozidlo (vypněte všechna elektronická zařízení před nastartováním)
5. Jakmile je vozidla nastartováno, odpojte kabel se svorkami od startovacího zdroje (do 15/20 sekund). Neprovozujte motor na více než 2500 otáček/min., pokud je připojen startovací zdroj.
6. Odpojte kabel se svorkami ze svorek akumulátoru vozidla.
7. VAROVÁNÍ !!! VYČKEJTE 45 SEKUND MEZI POKUSEM NASTARTOVAT VOZIDLO A PŘÍŠTÍM POKUSEM NASTARTOVAT, POKUD JSTE PŘIPOJENÍ K MOTOCYKLU A 3 MINUTY, POKUD JSTE PŘIPOJENI K VOZIDLU
8. V případě, že potřebujete nastartovat vícekrát a úroveň nabití vašeho startovacího zdroje klesne pod 13 V, je stále možné použít startér, postupujte však podle pokynů v tabulce 1 na následující straněPřipojte druhý konec kabelu k nabíjenému zařízení. Pokud není přístroj vybaven Micro USB konektorem, je možné použít USB adaptér dodávaný v balení a připojit jej k nabíjenému zařízení. Zapněte nabíjené zařízení, je-li potřeba. Na konci tohoto nabíjení vypněte nabitý přístroj (v případě potřeby) a odpojte kabel od USB konektoru startovacího zdroje. Stiskněte tlačítko „POWER“ (Napájení) na 3 sekundy pro vypnutí BC BOOSTER K1200 EVO. V opačném případě se automaticky vypne po 30 sekundách. Nabijte BC BOOSTER K1200 EVO před dalším použitím.


JAK NABÍJET STARTOVACÍ ZDROJ BC BOOSTER K1200 EVO

1. Připojte napájecí napětí na 12 V - 1 A vstup startovacího zdroje.
2. Připojte napájecí zdroj do zásuvky (napájecí zdroj je kompatibilní se 100 V a 240 V zásuvkami). Na displeji se zobrazí hlášení „CHARGING“ (nabíjení).
3. Když se nabíjení ukončí, zmizí hlášení „CHARGING“ a nabíjení se automaticky přeruší. Odpojte napájení ze zásuvky a poté od zesilovače.

NEBO

1. Připojte napájecí zdroj pro 12 V zásuvku zapalovače cigaret na vstup 12 V - 1 A.
2. Připojte napájecí zdroj do 12 V zásuvky zapalovače cigaret. Na displeji se zobrazí hlášení „CHARGING“ (nabíjení).
3. Když se nabíjení ukončí, zmizí hlášení „CHARGING“ a nabíjení se automaticky přeruší. Odpojte napájecí zdroj z 12 V zásuvky a poté od startovacího zdroje.


JAK POUŽÍVAT 12V 10A VÝSTUP

BC BOOSTER K1200 EVO EVO může napájet zařízení vybavené adaptérem 12 V zapalovače cigaret.

1. Ujistěte se, že je zařízení k napájení před připojením vypnuto.
2. Stiskněte tlačítko „POWER“ (Napájení) pro spuštění BC BOOSTER K1200 EVO.
3. Propojte zásuvku 12V k 12 V – 10 A výstupu BC BOOSTER K1200 EVO.
4. Vložte 12 V adaptér zařízení pro napájení do 12 V zásuvky BC BOOSTER K1200 EVO. Zapněte nabíjené zařízení, je-li potřeba.
5. Na konci nabíjení vypněte zařízení pro napájení (v případě potřeby) a odpojte zásuvku z 12 V výstupu startovacího zdroje.
6. Stiskněte tlačítko „POWER“ (Napájení) na 3 sekundy pro vypnutí BC BOOSTER K1200 EVO. V opačném případě se automaticky vypne po 30 sekundách.
7. Nabijte BC BOOSTER K1200 EVO před dalším použitím.

Pamatujte: nejvyšší výstupní výkon 5 V a 12 V zásuvek činí celkem 120 W. Přívod proudu se automaticky přeruší, je-li zapotřebí vyšší proud. Odpojte všechna zařízení, aby došlo k automatickému vypnutí startovacího zdroje.


JAK POUŽÍVAT LED SVÍTILNU/NOUZOVÉ OSVÍCENÍ

1. Stiskněte tlačítko „POWER“ (Napájení) pro spuštění BC BOOSTER K1200 EVO.
2. Pomocí tlačítka „LIGHT“ (Osvětlení) zapněte svítilnu a aktivujte dostupné režimy v tomto pořadí: 1. Stálé osvětlení -> 2. Stroboskopické osvětlení -> 3. SOS osvětlení -> 4. Vypnuto
3. Stiskněte tlačítko „POWER“ (Napájení) na 3 sekundy pro vypnutí BC BOOSTER K1200 EVO. V opačném případě se automaticky vypne po 30 sekundách.


Více informací o startovacím zdroji BC Booster si můžete přečíst v MANUÁLU PRODUKTU nebo navštivte naše prodejny, kde vám ochotně poradíme a zodpovíme všechny vaše dotazy. 

KOMENTÁŘE

Vložení komentáře

RECENZE

Vložení recenze

Recenze mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.

Přehled naposledy navštívených

VIP program získej výhody VIP zákazníka
Poštovné zdarma při nákupu nad 1.000,-
12 kamenných prodejen otevřených 7 dní v týdnu po celý rok
zákaznická linka +420 493 030 830