BC Battery BC SMART 5000 nabíječka

Produkt byl ohodnocen: 7x | Průměr hodnocení: 4.7 Ukládám

BC Battery BC SMART 5000 nabíječka

Inovativní nabíječka

Číslo artiklu: 8999900046561

Cena
1 600,- Kč
Dostupnost

Skladem

Centrální sklad

Prodejna Chlumec

Prodejna Praha Ořech

Prodejna Braník

Prodejna Most

Prodejna Písek

Prodejna Liberec

Prodejna Jihlava

Prodejna Brno

Prodejna Plzeň

Prodejna Ostrava

Prodejna Olomouc

Prodejna České Budějovice

Outlet Bikers Crown

Doprava zdarma

POPIS PRODUKTU

Nabíječka BC Smart 5000 je ideální pro údržbu všech 12V baterií s možností výběru čtyř módů: dva specifické nabíjecí programy pro auto (CAR) a motocyklové (BIKE) baterie, program navržený pro Start&Stop baterie a Power Supply program pro výměnu baterie. Je ideální pro oživení, nabití, desulfaci, údržbu a analýzu všech 12V baterií. Nabíječka může být ponechána připojena k baterii bez rizika nebo nutnosti odpojení baterie z vozidla.
Tak může být baterie nabíjena po dlouhou dobu (i několika měsíců) i když není používaná.
BC Smart 5000 má dvě inovativní řešení: program 12V napájení zdroje (Power Supply) umožňuje dodávat proud zařízení připojeným do aut nebo motorek (rádio, hodiny…) při výměně baterie bez ztráty uložených dat. Funkce automatické teplotní kompenzace umožňuje dát baterii ideální náboj v závislosti na okolní teplotě, a to díky integrovanému snímači. Nabíječka dodává maximální proud 1 Amp během nabíjení v módu BIKE a 5 Amp v módu CAR nebo Start&Stop a automaticky vykonává 8 cyklů nabíjecího algoritmu pro oživení vysoce vybité baterie (od 1,25V), nabíjení, desulfaci a údržbu všech 12V baterií (tradiční, gelové, hermeticky uzavřené…)
Různé nabíjecí programy umožňují nabíječce kompatibilitu s bateriemi s kapacitou od 3 do 150 Ah. Navíc je možné vybrat nabíjecí program pro AGM Start&Stop baterie. Dvě LED diody indikují nabíjecí cyklus, který je vykonáván, a jakékoliv případné anomálie. LED diody indikují voltmeter ke kontrole stavu nabíjení baterie v reálném čase.
Zařízení neprodukuje jiskry a je ochráněno proti zkratu, záměně polarity, přebití a přehřátí.
Balení obsahuje vodě odolný kabel s očky a kabel s izolovanými svorkami. 12/18 mm univerzální adaptér je také dostupný (volitelný) k znovu nabití baterie ze zásuvky ve vozidle. Záruka je 3 roky.
Vstupní napětí 220÷240 Vac, 50÷60 Hz Nabíjecí napětí 13.8 V / 14.4 V - nominal 12 V Nabíjecí proud 5 A max Nabíjecí algoritmus 8 automatických cyklů (inicializace, oživení, jemné nabíjení, masivní nabíjení, desulface, analýza baterie, údržba, ekvalizace) Typy baterií 12 V olověné akumulátory (tradiční, gelové, MF, VRLA, AGM, Ca/Ca atd…) Kapacita baterie 3-100 Ah (BIKE mód) 15-150 Ah (CAR / Start&Stop mód) Operační teplota od -20°C do +50°C IP Class
Vhodné pro venkovní použití – vodě odolná nabíječka proti kapkám vody IP44
Nabíječka Smart 5000 je speciálně navržena na nabíjení a údržbu všech 12V olověných baterií dostupných na trhu (tradiční, VRLA, MF, AGM, GEL, Ca/Ca, atd). BC Smart 5000 slouží k znovu nabití a údržbě baterií s kapacitou od 3 do 150 Ah (od 15 Ah pro CAR mód a Start&Stop mód)
Obsah balení Nabíječka BC Smart 5000 pro dlouhodobou údržbu baterie 220V nabíjecí kabel (2 metry dlouhý) Výstupní kabel z baterie STD2V vodě odolný kabel k baterii s očky, který může být ponechán instalovaný 30 AMPPZ kabel se svorkami Podle zvoleného typu balení – univerzální 12/18mm zásuvkový adaptér (kód ACC612V) může být součástí balení Uživatelský manuál

KOMENTÁŘE

Vložení komentáře

RECENZE

Vložení recenze

Recenze mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.
Tiago Santos:
Pro:
Proti:
Souhrn:

Přehled naposledy navštívených

VIP program získej výhody VIP zákazníka
Poštovné zdarma při nákupu nad 1.000,-
12 kamenných prodejen otevřených 7 dní v týdnu po celý rok
zákaznická linka 800 313 333