Muc-Off Fabric Protector

Produkt byl ohodnocen: 0x | Průměr hodnocení: 0 Ukládám

Muc-Off Fabric Protector

Hydrofobní inpregnace zvyšuje odolnost textilie proti oděru a chrání ji proti UV záření

Číslo artiklu: 8999900043389

Cena
280,- Kč 395,-Bežná cena:
Dostupnost

Skladem

Centrální sklad

Prodejna Chlumec

Prodejna Praha Ořech

Prodejna Braník

Prodejna Most

Prodejna Písek

Prodejna Liberec

Prodejna Jihlava

Prodejna Brno

Prodejna Plzeň

Prodejna Ostrava

Prodejna Zlín

Prodejna Olomouc

POPIS PRODUKTU

Muc-Off Fabric Protect 400ml je přípravek určený k ochraně všech textilních vláken včetně těch funkčních, kůže a semiše před vodou a dalšími tekutinami jako je olej, červené víno, káva med, marmeláda, kečup, sirup atd. a současně působí jako prevence vzniku skvrn na těchto materiálech.
Pokud máte například pocit, že už vám outdoorové vybavení dosloužilo, tak žádný strach! Náš Fabric Protect vrátí rychle a bezpečně textilním vláknům jejich vodě odolnost. Trvanlivý hydrofobní povlak dodá vašemu vybavení přesně tu ochrannou vrstvu, jakou potřebuje.
- Skvělá ochrana proti vodě a dalším tekutinám jako je olej, kečup, zmrzlina, sirup atd. - Jedinečná ochrana proti vzniku skvrn na ošetřených materiálech např. od červeného vína atd. Stačí pouze opláchnout. - Vhodný zejména pro ošetření bund, obuvi, zavazadel a dalšího outdoorového, motocykového, pracovního a dalšího vybavení vybavení - Využívá nano technologii, která vytváří neviditelnou bariéru okolo každého vlákna - Bezpečný při použití na všechna textilní vlákna, kůži i semiš - Při přirozeném zaschnutí na vzduchu je bezbarvý - 100% hydrofobní odpuzování vody a vlhkosti - Bezpečný při použití na funkční materiály - nemá vliv na pružnost ani prodyšnost - V čem se Muc-Off Fabric Protect liší od podobných běžně dostupných produktů je to, že obsahuje více aktivních složek, které dokážou v okamžiku kdy zcela zaschnou, vytvořit neviditelnou ochrannou vrstvu.
Aplikace:
Použijte v dobře větraných prostorách. Nejprve přípravek vyzkoušejte nanesením na malé nenápadné místo na tkanině či kuži. Vždy stříkejte jen několik sekund v kuse a dbejte na to, abyste rovnoměrně pokryli všechna místa. Nechejte 10 minut zaschnout na dobře větraném místě. Pro maximální ochranu naneste celkem 3 vrstvy.
Varování:
Některé barvy a materiály mohou být citlivé na rozpouštědla. V případě nesnášenlivosti může dojít ke změně barvy nebo poškození materiálu. Nepoužívejte na plastové nebo gumové díly. Před použitím tohoto produktu si přečtěte pokyny pro péči o danou látku.

KOMENTÁŘE

Vložení komentáře

RECENZE

Vložení recenze

Recenze mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.

Přehled naposledy navštívených

VIP program získej výhody VIP zákazníka
Poštovné zdarma při nákupu nad 1.000,-
12 kamenných prodejen otevřených 7 dní v týdnu po celý rok
zákaznická linka +420 493 030 830