Muc-Off Endurance Chain Lube

Produkt byl ohodnocen: 0x | Průměr hodnocení: 0 Ukládám

Muc-Off Endurance Chain Lube

Mazivo na řetěz s dlouhou životností

Číslo artiklu: 8999900039659

Cena
395,- Kč
Dostupnost

Skladem

Centrální sklad

Prodejna Chlumec

Prodejna Praha Ořech

Prodejna Braník

Prodejna Most

Prodejna Písek

Prodejna Liberec

Prodejna Jihlava

Prodejna Brno

Prodejna Plzeň

Prodejna Ostrava

Prodejna Zlín

POPIS PRODUKTU

- Muc Off Endurance Chain Lube 400ml je mazivo vyvinuté pro lubrikaci na dlouhé vzdálenosti a pro vysoký výkon s přidanými keramickými částicemi a speciálními aditivy vhodné pro všechny typy motocyklů. - Mazivo navíc obsahuje UV detekční složku. Po aplikaci maziva si tak jednoduše posvítíte na řetěz UV svítilnou a hned zjistíte, kde je nebo není mazivo aplikováno a v jakém množství. Každý jezdec tak má možnost optimální aplikace maziva bez jeho nežádoucích přebytků, nebo naopak předejít jeho nedostatku (pro zajištění maximální ochrany a výkonu) a také utřít přebytky maziva na kolech či kyvné vidlice dříve, než by se na ně měly příležitost přilepit různé nečistoty v průběhu jízdy.
- vhodný i pro řetězy se všemi typy pryžových kroužků - vhodný pro mazání na dlouhé vzdálenosti - vhodný do všech povětrnostních podmínek - vhodný pro silniční i off road motocykly - speciální syntetické složení pro vysoký výkon a maximální ochranu - složení eliminuje rozstřik maziva a zajišťuje vysokou odpudivost vody a vlhkosti - ochrana proti korozi i mechanickým opotřebením v důsledku tření - keramická aditiva přispívají k prodloužení životnosti řetězových komponent a získání dalších koňských sil výkonu - obsahuje UV detekční složku pro optimální aplikaci
Muc-Off vyvinul skutečně jedinečné vodu odpuzující, keramické a nerozstřikující se složení, které zajišťuje, že mazivo proniká hluboko mezi řetězové články a vytváří trvanlivou ochrannou vrstvu, která zamezuje korozi a opotřebení v důsledku tření kovu o kov a to za všech povětrnostních podmínek.

KOMENTÁŘE

Vložení komentáře

RECENZE

Vložení recenze

Recenze mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.

Přehled naposledy navštívených

VIP program získej výhody VIP zákazníka
Poštovné zdarma při nákupu nad 1.000,-
11 kamenných prodejen otevřených 7 dní v týdnu po celý rok
zákaznická linka +420 493 030 830