Caberg Ego Quartz F6 matt blk/fus

Produkt byl ohodnocen: 0x | Průměr hodnocení: 0 Ukládám

Caberg Ego Quartz F6 matt blk/fus

Integrální helma

Číslo artiklu: 8999900046930

Cena
5.990,-
Velikost
Dostupnost

Doprava zdarma

Popis produktu

CASC ventilační systém je založený s účelem nabídnout helmu, která bude garantovat úplnou ventilaci spolu s maximální bezpečností motorkáře. Vrchní část skořepiny je vybavena velkým otvorem (více než 60 cm2), který díky EPS kanálkům zajišťuje úplnou ventilaci. A to za pomocí dvou vzduchových vývodů zajišťujícími optimální odvod tepla. Vrchní a přední vzduchové otvory zajišťují maximální bezpečnost díky integrovaným nerezovým součástem zabudovaným tak, aby uvolňovali průchod vzduchu. Oba vzduchové otvory jsou snadno nastavitelné a uzavíratelné i pro případy extrémního počasí jako je déšť nebo jízda v zimě.
Ego je vybaveno integrálním slunečním vizorem (DTV Double Visor Tech) snadno ovladatelným pomocí páčky a vnějším plexi s úpravou proti poškrábání a proti zamlžení (PinLock). Pro vyjmutí vnějšího plexi nepotřebujete žádné nářadí.
- vnější skořepina: termoplastový polykarbonát - ventilace: CASC – nastavitelné horní a bradové ventilace a vývody vzduchu pro omezení zamlžování. - vystýlka: kompletně vyjímatelná a umyvatelná z hypoalergeního materiálu, hygienicky ošetřená. - vyjímatelný bradový reflektor - plexi: DVT (Double Visor Tech) - vnější s úpravou proti poškrábání a proti zamlžení Pin Lock - systém uzavírání: pásek mikrometrickou přezkou bezpečnostním kroužkem - váha:1450+/-50gr. - homologace: ECE 22.05 P

Komentáře

Vložení komentáře

Recenze

Vložení recenze

Recenze mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.

Naposledy zobrazené položky

VIP program získej výhody VIP zákazníka
Poštovné zdarma při nákupu nad 1.000,-
11 kamenných prodejen otevřených 7 dní v týdnu po celý rok
zákaznická linka +420 493 030 830